menuordersearch
nanocnt.ir

حشره کش نانو , نانو


حشره کش نانو
(0)
(0)
نانو
وضعيت کالا : موجود
مدل کالا
نانو
تعداد عدد
قيمت کالا
17,500 تومان
حشره کش نانو
telegraminstagram
 حشره کش بدون بو
تصاوير
بيشتر
جزئیات بیشتر
ساخت ایران
ویژگی ها
بدون بو
ماندگاری چندماهه
بسیار قدرتمند
مناسب برای حشرات رونده
توضیحات
نحوه کار حشره کش های دیگر در بازار به این صورت است که باید بر روی حشرات اسپری شود که همراه با بوی نامطبوعی است که در محیط پخش می شود. این حشره کش ها اکثر اوقات باعث ناراحتی هایی از جمله تنفسی، سر درد و .... و حتی در بعضی موارد موجب مسمومیت انسان می شوند. دیدن حشرات از جمله سوسک در محیط خانه باعث ایجاد رعب و وحشت می شود و بعد از مشاهده این وضعیت باید از این حشره کش ها استفاده است. این در حالی است که وقتی محصول حشره کش بی بو را استفاده می کنید دیگر خیالتان از مشاهده نکردن این حشرات موذی راحت می باشد. این محصول که با استفاده از فرآیند نانو تولید می شود، بوی حشره کش به حداقل رسیده و کارایی آن بالاتر می رود. این حشره کش باعث ریشه کنی حشرات موذی همچون سوسک، سوسری، مورچه، مارمولک و ... می شود. کافی است آن را به گوشه و کنار محیط مثلا زیر کابینت ها، اطراف خانه یا پارکینگ اسپری کرد و تا مدتها از شر حشرات موذی در امان بود.
نحوه مصرف
در محل هایی که بیشترین احتمال عبور حشرات وجود دارد اسپری نموده تا حشرات تحت تاثیر قرار گرفته و از بین بروند و حداقل تا 2ماه نیاز به سم پاشی مجدد نیست.
نانوسنتر
فروشگاهی اینترنتی برای عرضه بهترین محصولات با بالاترین کیفیت براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا برای ارتقا سطح سلامتی افراد و حفظ محیط زیست است.
اکثر محصولات عرضه شده در این فروشگاه کالای ایرانی هستند و خرید آنها کمکی است به چرخه اشتغال در کشور.
اصفهان - نجف آباد - خیابان امام شرقی- 300 متر بعد از چهارراه شهرداری- روبروی داروخانه لطفی - پاساژ ملت - پلاک 3
03142641804
09307517679
http://t.me/nanonjfadmin
nanocnt.ir@gmail.com
telegraminstagram

آمارگیر وبلاگ

شرکت سازنده