menuordersearch
nanocnt.ir

خوشبوکننده خودرو , نانو


خوشبوکننده خودرو
(0)
(0)
نانو
وضعيت کالا : موجود
مدل کالا
نانو
تعداد عدد
قيمت کالا
30,000 تومان
خوشبوکننده خودرو
telegraminstagram
 خوشبوکننده خودرو
 خوشبوکننده حودرو
 خوشبوکننده خودرو
تصاوير
بيشتر
ویژگی ها

- رانندگی بدون خستگی
- خوشبوکننده
- خنثی کننده بوهای نامطبوع
- ضدعفونی کننده

توضیحات

حتما برای شما هم پیش آمده است که در ماشین فردی ناشناس نشسته وبوی سیگار و یا بوی رطوبت و یا بوی کپک (حاصل از ریختن شیر در ماشین) و یا هر گونه بوی نامطبوعی دیگر را احساس کنید.این بوها ماندگاری زیادی در فضای کوچک ماشین دارند و از طرف دیگر قرار گیری ماشین زیر آفتاب کمک چندانی به رفع این مشکل نمی کند و ممکن است بدلیل استفاده زیاد از خودرو خود فرد متوجه این موضوع نباشد.
خوشبوکننده خودرو نانو با از بین بردن تمامی بوهای نامطبوع و جایگزینی رایحه ای خوش در ماشین حسی از آرامش و تمیزی را برای سرنشین ها حتی در ترافیک سنگین هم به همراه می آورد.
حس بویایی قدرت چشمگیری برای بازیابی عواطف و احساسات، تغییر حالات روانی و حتی افزایش تمرکز دارد. فکر کردن در مورد یک بوی خوب مثل بوی نان تازه پخته شده یا یک گل رز این فرصت را ایجاد می کند که حالات روحی و روانی فرد بهبود پیدا کند و فکر کردن در مورد یک بوی بد مثل زباله حس بدی در افراد ایجاد می کند.
موسسه بریتانیایی RAC تحقیقاتی را در مورد رابطه بین حس بویایی و رانندگی به سرپرستی برایان رادنبوش (Brayan Raudenbush) از دانشگاه ویرجینیای غربی انجام داده است. مطابق این پژوهش آن متوجه شدند وجود بو در خودرو می تواند نوع رانندگی افراد را تحت تاثیر قرار دهد. بوی خوب می تواند در مواردی مانند تشخیص زود هنگامترِ خطر، افزایش تمرکز حین رانندگی و کاهش خستگی، به راننده کمک شایانی نماید.
این محلول سالم علاوه بر خنثی کردن بوهایی نظیر سیگار، کهنگی، باقیمانده مواد غذایی و … در خودرو، فضای داخل خودرو را با ماندگاری بالا و قابل توجهی معطر می کند.

نحوه مصرف
بر روی صندلی یا کف پوش مقدار مورد نظر خود را اسپری نمایید.
نانوسنتر
فروشگاهی اینترنتی برای عرضه بهترین محصولات با بالاترین کیفیت براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا برای ارتقا سطح سلامتی افراد و حفظ محیط زیست است.
اکثر محصولات عرضه شده در این فروشگاه کالای ایرانی هستند و خرید آنها کمکی است به چرخه اشتغال در کشور.
اصفهان - نجف آباد - خیابان امام شرقی- 300 متر بعد از چهارراه شهرداری- روبروی داروخانه لطفی - پاساژ ملت - پلاک 3
03142641804
09307517679
http://t.me/nanonjfadmin
nanocnt.ir@gmail.com
telegraminstagram

آمارگیر وبلاگ

شرکت سازنده