menuordersearch
nanocnt.ir

خمیردندان نانو , نانو


خمیردندان نانو
(0)
(0)
نانو
وضعيت کالا : موجود
مدل کالا
نانو
تعداد عدد
قيمت کالا
22,000 تومان
خمیردندان نانو
telegraminstagram
تصاوير
بيشتر
جزئیات بیشتر
ساخت ایران
ویژگی ها

امنیت و سازگاری بالای این ماده با محیط دهان (هیدروکسی‌آپاتیت ماده سازنده مینای دندان است)
جلوگیری از پوسیدگی دندان‌ها
از بین بردن حساسیت دندان بواسطه انسداد تدریجی توبول‌های عریان
ترمیم تدریجی مینای دندان
سفید کنندگی دندان
خاصیت ضدمیکربی و جلوگیری از التهابات لثه

توضیحات
خمیردندان نانو حاوی نانوهیدروکسی‌آپاتیت، پدیده‌ای نو و بدیع جهت برطرف کردن همزمان چندین عارضه دهانی و دندانی است. هیدروکسی‌آپاتیت در مقیاس نانو و در فرمولاسیون منحصر به فرد دارای امکانات فراوانی است.
هیدروکسی‌آپاتیت یک نوآوری جدید و نوین در درمان حساسیت دندان است که حتی امروزه تنها عاملی است که در تحقیقات بالینی مورد آزمایش‌ و بررسی قرار می‌گیرد. منطق استفاده از هیدروکسی‌آپاتیت ناشی از این واقعیت است که به‌طور همیشگی توبول‌های عاجی باز را مسدود و با آنها ترکیب می‌شود، زیرا شبیه ترکیب معدنی دندان است و در نتیجه می‌تواند به عنوان حساسیت‌زدای دائم عمل کند.

مکانیسم عمل ترمیم مینای دندان توسط ذرات نانوهیدروکسی آپاتیت:
آنالیز تصویر میکروسکوپی الکترونی سطح مینای دندان پس از ری‌مینرالیزاسیون توسط نانوهیدروکسی‌آپاتیت نشان می­دهد که نانوکریستال‌های هیدروکسی‌آپاتیت در خلل و فرج ایجاد شده توسط فرآیند دِمینرالیزاسیون یافت می‌شوند. این نانوکریستال‌های چسبنده با تجمع و رشد به صورت ساختارهای میکروکلاستری، تشکیل یک لایه یکنواخت از آپاتیت را روی سطح دمینرالیز شده می‌دهند و سطوح منشوری و بین منشوری مینای دندان را به طور کامل می‌پوشاند.

اثر آنتی باکتریایی ذرات نانو هیدروکسی آپاتیت:
علاوه بر خواص سفیدکنندگی، هیدروکسی‌آپاتیت، به عنوان عامل مهارکننده پاتوژن­های دهان نیز شناخته شده است. اثر ضد باکتریایی هیدروکسی آپاتیت، به طور گسترده توسط بسیاری از محققان با استفاده از روش های مختلف و به کارگیری موجودات زنده مختلف مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته است که از جمله این تحقیقات می توان به اثر این ترکیب بر حذف و مهار انتخابی استرپتوکوکوس موتانس در حفره دهان اشاره نمود. از این رو، هیدروکسی آپاتیت با حذف عوامل باکتریایی متصل شده به سطوح دندان و ایجاد سطحی صاف بر روی مینا، از چسبندگی فیزیکی و مکانیکی پاتوژن­ها به سطوح دندان­ها که خود منبعی برای ایجاد مشکلات سلامت حفره دهان مانند پوسیدگی، التهاب و ژینژیویت می­باشند، جلوگیری می­کند.
با توجه به مطالب فوق، می‌توان نتیجه‌گیری کرد که هیدروکسی‌‌آپاتیت به‌عنوان یک عامل کاهنده حساسیت دندانی عمل می‌کند. براین‌اساس، «خمیردندان نانو» همراه با این نانوذرات ارتقا یافته تا بتواند توبول‌های دندانی را مسدود کند. در حقیقت، هیدروکسی‌آپاتیت در مقیاس نانو به خمیردندان اجازه می‌دهد تا به درون توبول‌های دندانی باز نفوذ و آنها را مسدود کند. همچنین لایه محافظی روی مینای دندان ایجاد می‌کند که آن را صاف، شفاف و سفید کرده و چسبندگی عوامل باکتریایی را به سطح دندان محدود می‌کند.

موارد مصرف:
«خمیردندان نانو» را می­توان در موارد زیر استفاده نمود:
- مصرف روزانه
- ترمیم مینای دندان پس از هرگونه عملیات مکانیکی و شیمیایی پزشکی آسیب رسان بر مینا، اعم از بلیچینگ، جرم گیری و…
- درمان حساسیت دندان
- و افرادی که بدلیل فرسایش اسیدی (بواسطه رفلاکس یا مصرف بیش از حد مواد غذایی اسیدی و نوشابه­ های گازدار) دچار آسیب مینای دندان شده اند.

 
نحوه مصرف
خمیردندان‌ نانو را متناسب با نیاز خود و یا اینکه با دستور پزشک، ۲ تا 3 بار در روز (به ویژه صبح و شب) استفاده کنید.
نانوسنتر
فروشگاهی اینترنتی برای عرضه بهترین محصولات با بالاترین کیفیت براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا برای ارتقا سطح سلامتی افراد و حفظ محیط زیست است.
اکثر محصولات عرضه شده در این فروشگاه کالای ایرانی هستند و خرید آنها کمکی است به چرخه اشتغال در کشور.
اصفهان - نجف آباد - خیابان امام شرقی- 300 متر بعد از چهارراه شهرداری- روبروی داروخانه لطفی - پاساژ ملت - پلاک 3
03142641804
09307517679
http://t.me/nanonjfadmin
nanocnt.ir@gmail.com
telegraminstagram

آمارگیر وبلاگ

شرکت سازنده