menuordersearch
nanocnt.ir

جوراب دیابتی مردانه , نانو


جوراب دیابتی مردانه
(0)
(0)
نانو
وضعيت کالا : موجود
مدل کالا
نانو
تعداد عدد
قيمت کالا
20,000 تومان
پيشنهاد ما
جوراب دیابتی مردانه
telegraminstagram
 جوراب مردانه دیابتی
تصاوير
بيشتر
جزئیات بیشتر
ساخت ایران
ویژگی ها

- کشباف

- بافت یکدست و بدون درز
- ضد باکتری
- ضد قارچ
- ضد حساسیت

- جذب رطوبت برای جلوگیری از عفونت
- با خواص پایدار

توضیحات

اکثر بیماران دیابتی به علت اینکه جوراب های معمولی باعث ایجاد زخم های کوچک و در نتیجه عفونت پاهایشان می شود، تصمیم میگیرند که جوراب استفاده نکنند که همین موضوع باعث ایجاد مشکلات دیگری از جمله بو گرفتن پا و کفش و همچنین راحت نبودن پاها می شود. اما جورابهای دیابتی این مشکلات را برطرف نموده اند. این جوراب ها با بافت یکسره خود هیچگونه درزی را برای ایجاد زخم ندارند و همچنین با حالت کشبافت خود باعث بهتر شدن جریان خون در پا میشوند. جورابهای دیابتی همچنین باعث جذب رطوبت اضافی عرق پا می شوند. این جوراب ها علاوه بر این مزایا، دارای خاصیت آنتی باکتریال نیز می باشند. این خاصیت به خاطر استفاده از تکنولوژی نانو بوده که باعث جلوگیری از رشد باکتری ها و درنتیجه بو نگرفتن پا می شود.

شرکت تولیدکننده در اکثر محصولات خود از نخ تولید شده با تکنولوژی نانو با ترکیب نخ پنبه در جورابها استفاده میکند.

در تولید اکثریت جورابهای نانو موجود در بازار از نانو نقره به عنوان ماده آنتی باکتریال استفاده می شود که پروسه تولید این جورابها بدین گونه است که جورابهای تولید شده را در نانو نقره غوطه ور کرده و سپس زیر اتو خشک می نمایند که معمولا این کار در کارگاههای کوچک و بصورت زیرزمینی و غیر قانونی انحام می شود.آنتی باکتریال به این روش بسیار ارزان است ولی معایب بسیار فراوانی دارد زیرا پس از شستشو حداکثر ۲ تا ۳ مرتبه ، نانو نقره از جوراب جدا شده و خاصیت نانویی جوراب از بین می رود.
اما جوراب های نانوی تولید شده و مورد تایید با روشی نوین تولید می شوند که در این روش نانو نقره به نخ در دمای ۲۵۰ درجه تزریق می شود بدین ترتیب در صورت شستشو با آبگرم و مواد شوینده (حتی پس از ۱۰۰ مرتبه شستشو) نانو نقره از نخ جدا نمی شود و خواص ضد بو ، ضد حساسیت و ضد قارچ بطور دایم در منسوج باقی خواهد ماند. این نخ گواهی های نانو مقیاس و سیب سبز خود راگرفته است.

نحوه مصرف
نمودار تغيير قيمت
نانوسنتر
فروشگاهی اینترنتی برای عرضه بهترین محصولات با بالاترین کیفیت براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا برای ارتقا سطح سلامتی افراد و حفظ محیط زیست است.
اکثر محصولات عرضه شده در این فروشگاه کالای ایرانی هستند و خرید آنها کمکی است به چرخه اشتغال در کشور.
اصفهان - نجف آباد - خیابان امام شرقی- 300 متر بعد از چهارراه شهرداری- روبروی داروخانه لطفی - پاساژ ملت - پلاک 3
03142641804
09307517679
http://t.me/nanonjfadmin
nanocnt.ir@gmail.com
telegraminstagram

آمارگیر وبلاگ

شرکت سازنده